BORDSLAMPOR, ett par, plast, Joe Colombo, Husqvarna. 1960-tal.

I plast med beige samt vit nyans. Höjd ca 23 cm.

Slitage, repor och mindre nagg. Färgbortfall samt missfärgning. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK