BYRÅ, 1900-talets första hälft.

Målad. Skiva med svarta och vita rutor. 3 lådor. Beslag av mässing. Bredd 87. Djup 47. Höjd 84 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Några sprickor. Senare målning. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK