SAMLING SILVERFÖREMÅL, 16 delar, Norge och Danmark, 1900-talets mitt.

12 förgyllda mockaskedar med emaljdekor, längd 9,5 cm. 1 par saltkar, förgyllda med emaljdekor, diameter 5 cm. Peppar-och saltkar, glas, lock med emaljedekor, höjd 4,5 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
4 000 SEK