12 förgyllda mockaskedar med emaljdekor, längd 9,5 cm. 1 par saltkar, förgyllda med emaljdekor, diameter 5 cm. Peppar-och saltkar, glas, lock med emaljedekor, höjd 4,5 cm.
Obetydligt slitage.