Smycken
425666

BROSCH, sterling med bergkristall. Wiwen Nilsson, Lund

Fasettslipad bergskristall med kantnagg, ca 10 x 10mm. Längd ca 7cm. I originaletui.

Bruksslitage, kristallen med nagg.

Utropspris
3 000 SEK