RESESCHATULL, 1800-tal.

RESESCHATULL, 1800-tal.

Lös låda med mässingsbeslag, på ställning med svarvade ben. Lådinredningar och inventarier av flaskor, silverdosor mm.

Sprickor, kompletterad, skador, delar saknas.

Proveniens

Etikett med proveniens 1830.

Utropspris
3 000 SEK