VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft.

Fanérat i olika träslag. Sidor samt dörr i vitrin med bakomliggande hyllinredning. Längd 83, djup 43, höjd 101 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fanérskador, sprickor samt fläckar.

Utropspris
3 000 SEK