JÖRGEN NASH, 2st böcker, försättsblad med original teckning/collage, signerade, 1989 resp 1990.
2 häftade exemplar av "Pistolen. En Don Juan-roman". 13 x 21 cm.
Teckningar/collage med lätt gulnade kanter. Bindning med slitage, limning i rygg skadad, veck, blekt.
En teckning/collage med dedikation.