VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Målat. Överdel med vitrin. Beslag av mässing. Bredd 10. Bredd 51 Höjd 240 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Repor och märken. Något maskstungen. Några torrsprickor. Senare beslag.

Utropspris
10 000 SEK