Hilding Nyman

(Sverige, 1870-1937)
Hilding Nyman
(Sverige, 1870-1937)

HILDING NYMAN, olja på pannå. Signerad och daterad -13

Sommarnatt. 50x65.

Ytsmuts.

Utropspris
5 000 SEK