Madeleine Pyk – en samling F769
427386

RING, Frimurarring, 18k guld med emalj. CF Carlman, Stockholm, 1956. Vikt 9g.

Invändigt med rött emaljkors. Storlek 20/63-20,25/63,5.

Slitage. Skador på emalj. Gravyr. Flera skarvar på skena.

Utropspris
2 500 SEK