TOILETTEBORD, Karl Johan. 1800-talets första hälft.

Fanérat, uppsats med lådor och sänkbar spegel. Senare beslag. Kolonner. Bredd 99, djup 44, höjd 94-159 cm.

Fanérskador. Slitage. Sprickor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK