GOLVLAMPA, "PH 80", Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark.

Vita lameller i plast med röd toppreflektor, förkromat skaft, svart fotplatta. Etikettmärkt. Höjd 132 cm.

Slitage, repor, spruckna lameller.

Utropspris
400 EUR