SPEGEL med BORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålad bord med marmor skiva, avsmalnade rundade ben. Vitmålad spegelram. Längd ca 61, bredd ca 36, höjd ca 226 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK