ARMBANDSUR, herr. Lord Elgin 20/30 t. 14K guld. Servad 2008.

Urverk Elgin 559 21 jewels E 889322. Mått 20 x 34 mm.
Kopparfärgad tavla.

Nagg i glaset. Bruksslitage. Klockan går. Ej konditionstestad.

Utropspris
500 EUR