Alfred Augustus II Glendening

(Storbritannien, 1861-1907)
Alfred Augustus II Glendening
(Storbritannien, 1861-1907)

ALFRED AUGUSTUS II GLENDENING (STORBRITANNIEN), akvarell, sign AG (i monogram) samt daterad 1895.

Fiskarhustru, 46 x 23 cm.

Obetydliga fläckar i övre höger hörn. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
10 000 SEK