PALL med SYLÅDA, 1900-talets mitt.

Uppfällbar sits med förvaringsutrymme och syfack. Klädd med Josef Franks tyg "Teheran", från Firma Svenskt Tenn.

Bruksslitage. Ej fackmannamässigt utförd tapetsering.

Utropspris
1 500 SEK