POJKDOCKA. Biskvi. Heubach Köppelsdorf 300, Tyskland omkring 1920.

Huvud i porslin, ögon av glas, öppen mun, ledad kropp av massa. Höjd ca 54 cm.

Slitage, lagningar. Huvud måste spännas.

Utropspris
1 200 SEK