PORSLINSFÖREMÅL, 4 delar, stengods, 1900-talets första hälft, bla Argenta och Josef Ekberg.

3 delar Argenta med silverdekor, 2 skålar samt vas. Diameter 8 samt 12,5. Höjd 6 cm. Lockskål, Josef Ekberg, diameter 9 cm. Alla med gröntonad glasyr.

Några repor.

Utropspris
1 500 SEK