ARMBANDSUR, herr. Eterna-Matic 2002. Automatisk, 1960-tal.

Blå tavla med datumindikator. Diameter 35 mm. Nr 5935908. Slitet läderarmband.

Bruksslitage. Klockan går. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR