Cigarettetui, sannolikt Ryssland, längd9 cm. Brevkniv, samearbete, 1950, längd 19 cm. Sköldpaddsdosa, längd 6 cm. Brevkniv, 1969, längd 15 cm. 4 pennor samt 2 brevknivar av ben.
Några skador. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.