William Manners

(Storbritannien, 1860-1930)
William Manners
(Storbritannien, 1860-1930)

WILLIAM MANNERS, olja på pannå, signerad.

Skymningslandskap med figurstaffage. 32x21 cm.

Ytslitage, krackelyr, gulnad fernissa. Stötmärke.

Utropspris
2 000 SEK