FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, Marilyn Monroe, 1900-talets mitt, bär signatur.

Bildstrl. 17x11.

Kraftiga veck och skador.

Enligt uppgift signerad av Marilyn Monroe.

Utropspris
2 000 SEK