Christian Ghion

(Frankrike, Född 1958)
Christian Ghion
(Frankrike, Född 1958)

CHAMPAGNEKYLARE, tenn, Christian Ghion för Nicolas Feuillatte, Paris 2003.

Ovoid form, höjd 33,5 cm. Märkt Champagne Nicolas Feuillatte" samt i botten "Design Christian Ghion".

Bruksslitage, smärre repor.

Utropspris
120 EUR