HERR ARMBANDSUR, Certina DS, guld 18K. Original etui. 1970-tal.

Urtavlans diameter 31 mm. Diameter tot. 36 mm.
Senare läderrem.

Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage. Gravering.

Utropspris
1 400 EUR