KANDELABER, silver, Auran Kultaseppä, Åbo 1978. Total vikt inkl. fyllning ca 942,5 g.

För fem ljus, löstagbar kandelaberdel, vikt ca 429 g. Total höjd 33 cm.

Slitage, anlöpningar, intryckningsskador.

Utropspris
300 EUR