SPARRISTÄNGER, ett par, silver 950, stämplade G. Keller, Frankrike. 1930-tal. Vikt 387 g.

Bredd 7-9,8 cm, höjd 9 cm.

Smärre bruksslitage. Monogramgravyr.

Utropspris
500 EUR