SERVIS, 58 delar, porslin, Arabia 1932-1949.

12 flata tallrikar
12 djupa tallrikar
12 förrättstallrikar
12 assietter
2 serveringsskålar
5 serveringsfat
2 terriner med lock
1 såsskål med lock

Enstaka nagg och sprickor, bruksslitage.

Utropspris
300 EUR