NATTDUKSBORD, ett par, senjugend, 1900-talets första kvartal.

Ek, skivorna marmor, låda, fack samt skåp, trädelarna med skuren floraldekor, skåpet med marmorinredning. Bredd 43 cm, djup 38 cm höjd 81 cm.

Slitage, lackskador.

Utropspris
300 EUR