JALUSISKÅP, 1900-talets mitt.

JALUSISKÅP, 1900-talets mitt.

Ek. Märkt med plakett SMV. Bredd 44. Djup 35. Höjd 115 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
2 000 SEK