Smycken
432414

RING, 18k guld, med korall, 1900-tal. Vikt ca 6 gram.

Med slipad korall i rektangulär fattning, ca20x15mm, samt svag dekor i relief. Storlek 17/58.

Slitage, ytliga repor och nagg. Smuts. Sten något lös.

Utropspris
1 200 SEK