TOILETTESKÅP, Louis XVI-stil, 1800-tal.

Fanér med intarsiadekor. Bakom skåp lådor. Längd 28, bredd 28 och höjd 76 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Fanérskador.

Utropspris
3 000 SEK