James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, utställningsaffisch, "Slush Thrust", signerad och daterad 1970.

Affisch för "James Rosenquist Galerie Ricke Köln. Bildstrl. 40x58.

Obetydligt slitage.

Utropspris
4 000 SEK