BÄGARE 12 st, silver, Torndahls juvelerare, Stockholm, bla 1966. Vikt ca 678 g.

Rundade med lätt utställd mynning Höjd 4cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK