LEKSAK, "Sport Trainer" Technofix, 1900-talets mitt.

Målad plåt. Originalförpackning medföljer. Längd 80 cm.

Smärre bruksslitage. Korten saknas. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
150 EUR