MATBORD samt STOLAR, 5 delar, Alberts, Tibro, sent 1950-tal.

Teakfanerat. Bord med två utdragbara skivor. Längd 121 (+38x2), bredd 80, höjd 75 cm.
4 st stolar med lätt svängd rygg.

Slitage och smärre märken.

Utropspris
2 500 SEK