BORD SAMT STOLAR, 5 delar, "Lilla Åland", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Betsad björk. Bord samt 4 stolar. Stolar med spjälad rygg. Omärkt. Bordets längd 140. Bredd 85. Höjd 73 cm.

Repor och märken. En stol med lagad rygg.

Utropspris
3 000 SEK