SKÅL, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1910. Vikt ca 570

Rund form. Dekor av girlanger i relief. Diameter ca 23 cm.

Slitage, repor och märken samt mindre bucklor. Anlupet. Graverade bokstäver och siffror.

Utropspris
3 000 SEK