ARMBANDSUR, stål, Omega, Seamaster, 1900-talets tredje kvartal.

Manuell, vit urtavla med stavindex, plastglas, svart plastarmband. Diameter 36 mm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, glas med repor, senare
armband.

Utropspris
1 500 SEK