MATGRUPP, 5 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Åfors möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Grålackerade. Fyra stolar samt bord. Diameter 115, höjd 174 cm. 2 iläggsskivor á 55 cm.

Bruksslitage, stötmärken, repor samt färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

558. Sigrid Hjertén, "Le Puy-en-Velay".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK