ARMBANDSUR, herr, Ardath, ReefGuard, Automatisk, gulddoublé, 1900-talets mitt.

Automatisk, dag/datum, svart lackad urtavla, plexiglas, doublé bakboett i stål, diameter 34 mm. Boettnr 347780. Svart läderband senare.

Slitage. Urtavla med repor. Dag/datum ej synkroniserade.

Utropspris
1 500 SEK