GOLV/ARBETSLAMPA, "ORSAM Vitalux Typ G 125, 1900-talets första hälft.

Stam i kromadmetall. Fyrdeladfot. Delvis bemålad. Max höjd ca 220.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK