SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Skinnimitation med prägling. Hjultrissor. Längd 64, bredd 43, höjd ca 66 cm.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
1 500 SEK