436187

Iván Grünewald

(Sverige, 1911-1996)
Iván grünewald, olja på pannå, signerad.

IVÁN GRÜNEWALD, olja på pannå, signerad.

Dam sittande på bänk i trädgård. Senare påskrift á tergo. 31x39 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor, mindre fläckar.

Utropspris
8 000 SEK