PARTI VAPEN, 9 delar, järn, trä, Afrika.

Fyra spjut varav två utan träskaft, pil i två delar, fyra träskaft. Längd ca 31-143 cm.

Slitage, anlöpningar, sprickor, skador.

Proveniens

Enligt medföljande etikett: Max Willborg Galleries, Arsenalsg 8B, Stockholm.

Utropspris
1 500 SEK