Robert Adams

(USA, Född 1937)
Robert Adams
(USA, Född 1937)

ROBERT ADAMS, fotografi, signerad á tergo.

"Bulldozed Slash, Tillamook County, Oregon, 1976". Bildstorlek 18x22 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
10 000 SEK