SAMLARMYNT, 20 st, silver, sterling, "Rembrandt i silver", Franklin Mynt, 1900-tal, total vikt 1460 g.

Med motiv av Rembrandt. Diameter 5 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
6 000 SEK