MATTA, semiantik, Serabend Kelly, ca 404x160 cm.

Röd botten med polykrom dekor, smal benvit huvudbård.

Ställvis hårt slitage, fläckar, trampveck, smärre lagningar. Lång samt kortsidor något skadade.

Utropspris
3 000 SEK