MATBORD OCH STOLAR, 5 delar, 1950-/60-tal.

Teak. Stolar med klädsel av svart galon. Bordets ben av betsad bok. Bordets llängd 100. Bredd 75. Höjd 73 cm.

Repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK