MIKROSKOP, mässing och metall, "No 2099098" Ernst Leitz Wetzlar 1910-20-tal.

I originalschatull med diverse tillbehör, höjd 42 cm.

Låset saknas. Slitage. En hylla med lagning.

Utropspris
300 EUR