SAMLARMYNT, 70 st, silver, Sporrong, Nyköping 1900-talets slut, total vikt 2920 g.

Med motiv av svenska kungar och ättehuvuden. I träschatull.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
12 000 SEK